Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Inwestycja w infrastrukturę sportową.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Inwestycja w infrastrukturę sportową. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.11.2008
picture_07_10_08.jpg

W gminie Kowalewo Pomorskie boisko w ramach rządowego programu Orlik 2012 wybuduje Konsorcjum z Firmą wiodącą:Przedsiębiorstwo Handlowo  -Usługowo-Produkcyjne „MURABET" Golub-Dobrzyń. Nadzór nad inwestycją zaś prowadzić będzie firma Inwestprojekt z Bydgoszczy.

W dniu 10.09.08. umowę na wykonanie 2 boisk i zaplecza socjalnego w imieniu konsorcjum podpisał Wojciech Świątkowski oraz Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Podpisano także umowę na Nadzór nad robotami budowlanymi, drogowymi, geologicznymi, elektrycznymi i sanitarnymi.

Całość prac ukończona musi być jeszcze w tym roku.

W dniu 17.09.08 ruszyła w gminie Kowalewo Pomorskie budowa kompleksu boisk wraz z zapleczem technicznym w ramach programu „Orlik 2012". W ramach kwoty 1.171.802,68zł powstaną szatnie z natryskami, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki i koszykówki. Teren będzie oświetlony i ogrodzony.

Poważnym wyzwaniem dla wykonawcy są roboty ziemne, związane z wyrównaniem terenu.

Kompleks Orlik 2012 wpisany został w Centrum Rekreacji i Sportu zlokalizowanego przy ul. Chopina. Dokumentacja na Centrum jest już przygotowana i gmina czeka na nabór wniosków na inwestycje ze środków unijnych. Wg harmonogramu przedstawionego przez Urząd Marszałkowski ma to nastąpić w 2011r. Tak odległa data spowodowała protest ze strony Burmistrza Grabowskiego, pod którym podpisali się burmistrzowie 47 miast skupionych w Konwencie Burmistrzów. Protest przekazano na ręce Marszałka Całbeckiego.

 

picture01._01_07_11_08.jpg

picture_02_01_07_08_11_08.jpg

 picture_03_01_07_11_08.jpg picture_04_01_07_11_08.jpg

 

Karolina Kowalska.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!