Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Inwestycja w infrastrukturę sportową.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Inwestycja w infrastrukturę sportową. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.11.2008
picture_07_10_08.jpg

W gminie Kowalewo Pomorskie boisko w ramach rządowego programu Orlik 2012 wybuduje Konsorcjum z Firmą wiodącą:Przedsiębiorstwo Handlowo  -Usługowo-Produkcyjne „MURABET" Golub-Dobrzyń. Nadzór nad inwestycją zaś prowadzić będzie firma Inwestprojekt z Bydgoszczy.

W dniu 10.09.08. umowę na wykonanie 2 boisk i zaplecza socjalnego w imieniu konsorcjum podpisał Wojciech Świątkowski oraz Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Podpisano także umowę na Nadzór nad robotami budowlanymi, drogowymi, geologicznymi, elektrycznymi i sanitarnymi.

Całość prac ukończona musi być jeszcze w tym roku.

W dniu 17.09.08 ruszyła w gminie Kowalewo Pomorskie budowa kompleksu boisk wraz z zapleczem technicznym w ramach programu „Orlik 2012". W ramach kwoty 1.171.802,68zł powstaną szatnie z natryskami, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki i koszykówki. Teren będzie oświetlony i ogrodzony.

Poważnym wyzwaniem dla wykonawcy są roboty ziemne, związane z wyrównaniem terenu.

Kompleks Orlik 2012 wpisany został w Centrum Rekreacji i Sportu zlokalizowanego przy ul. Chopina. Dokumentacja na Centrum jest już przygotowana i gmina czeka na nabór wniosków na inwestycje ze środków unijnych. Wg harmonogramu przedstawionego przez Urząd Marszałkowski ma to nastąpić w 2011r. Tak odległa data spowodowała protest ze strony Burmistrza Grabowskiego, pod którym podpisali się burmistrzowie 47 miast skupionych w Konwencie Burmistrzów. Protest przekazano na ręce Marszałka Całbeckiego.

 

picture01._01_07_11_08.jpg

picture_02_01_07_08_11_08.jpg

 picture_03_01_07_11_08.jpg picture_04_01_07_11_08.jpg

 

Karolina Kowalska.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!