Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Dla bezpieczeństwa pieszych i zmotoryzowanych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dla bezpieczeństwa pieszych i zmotoryzowanych Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.11.2008
samall_picture_02_07_11_08.jpg

Po ułożeniu chodnika wzdłuż drogi krajowej gmina Kowalewo Pomorskie „wzięła się za drogi wojewódzkie"

Właśnie ruszyła budowa pierwszego chodnika. Przetarg na roboty ziemne 1541mb. chodnika do Sierakowa wygrała firma TRADE COMPANY „DELTA" Sp. z o.o., Grudziądz za kwotę brutto: 266.031,53 zł. z terminem realizacji do 30 października 2008 r.

Inwestycja nie miałaby miejsca, gdyby rolnicy nie przekazali w bezpłatne użyczenie gruntów pod chodnik- mówi Andrzej Grabowski Burmistrz Miasta Kowalewo Pom- należą im się za to gorące słowa podziękowań. Chodnik poprawi bezpieczeństwo nie tylko pieszych udających się do centrum miasta, szkoły czy do kościoła. Zadowoli również rowerzystów, których coraz więcej jest w naszej gminie oraz biegaczy z sekcji lekkoatletycznej LKS PROMIEŃ - złotych i srebrnych medalistów Mistrzostw Polski.

 

 

picture_02_02_07_11_08.jpg picture_02_03_07_11_08.jpg
 piucture_01_02_07_11_08.jpg picture_02_05_07_11_08.jpg

 

Karolina Kowalska

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!