Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z mikołajkową wizytą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z mikołajkową wizytą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.12.2017

zmikolajkowawyzyta_071217_00.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski w dniu 6 grudnia skorzystał z zaproszenia i złożył wizytę w firmie Gra-Mar zlokalizowanej przy ul. Chopina w Kowalewie Pom. Na ręce pani prezes i jednocześnie właścicielki firmy p. Joanny Malinowskiej przekazał świąteczne życzenia i mikołajkowe słodkości. W czasie spotkania rozmawiano o współpracy, dalszych planach firmy, a przede wszystkim o sporcie. Okazało się, że piłka nożna to ulubiony temat burmistrza i pani prezes.

Jestem pod wrażeniem jak wielką metamorfozę przeszło to miejsce. Od likwidacji PGR-ów teren nie miał szczęścia do gospodarza, latami przechodził z rąk do rąk niszczejąc coraz bardziej. Kiedy ostatecznie przejął go komornik była to już ruina i miejsce spotkań osób bezdomnych. Leżąc przy drodze wjazdowej do miasta nie był wizytówką Kowalewa. Na szczęście przekonałem się, że nieruchomość trafiła w ręce odpowiedzialnego i przyszłościowo myślącego gospodarza. Obecnie w zakładzie już pracuje 130 osób, co plasuje Gra-Mar w czołówce zakładów pracy w naszej gminie. Życzę pani prezes spełnienia zamierzeń i realizacji odważnych planów- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

PHU GRA-MAR działa od 2009 roku w zakresie technicznej obsługi obiektów handlowych. W 2016r. wykupiła w komorniczej licytacji obiekt na ul. Chopina, gdzie przeniosła i teraz rozszerza całą swoją działalność. Firma oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie branży budowlanej oraz elektrycznej. Prowadzi prace związane z wyburzeniami, rozbiórkami i demontażami. Wykonuje prace instalacyjne i wykończeniowe wnętrz obiektów o przeznaczeniu publicznym i regenerację wyposażenia sklepowego. Produkuje wyroby ze stali nierdzewnej, ze stali czarnej i ocynkowanej.  

zmikolajkowawyzyta_071217_01.jpg
 zmikolajkowawyzyta_071217_02.jpg
 zmikolajkowawyzyta_071217_03.jpg
 zmikolajkowawyzyta_071217_04.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!