Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowania

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowania Drukuj
Wpisał: Bernadeta, Przemysław, Ewelina, Mateusz, Patryk Lewandowscy   
08.12.2017

Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.             Anthony Peake 

Przytoczony cytat doskonale opisuje życiowe wartości, jakie wyznawał mój mąż i  nasz tatuś.

Słowa te znalazły także odzwierciedlenie w pożegnaniach, które wygłosili Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz ks. proboszcz Roman Piask i kapelan strażacki ks. Marek  Wysocki, podczas uroczystości pogrzebowej mojego męża i naszego taty, śp. Jarosława Lewandowskiego. Taki właśnie był - dla innych człowiek czynu, uczciwy, o dobrym sercu, a dla nas najwspanialszy mąż i ojciec. Najwspanialszy tata, bo kochał i wychowywał, wspierał i pomagał. Najwspanialszy mąż, bo swoją miłość udowadniał w każdym czynie. Chociaż są takie pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi i chociaż istnieje ból, który nigdy nie zniknie, to z całą pewnością jesteśmy dumni z tego jakim człowiekiem był mój mąż i nasz tata śp. Jarek. W naszym domu zamieszkała pustka, ale serca zawsze będą pełne Jego osoby. Tak jak obiecaliśmy, będziemy trzymać się razem i jak zwykł mówić mój mąż i nasz tata „damy radę".

Z całego serca pragniemy podziękować Burmistrzowi Miasta Andrzejowi Grabowskiemu za tak piękne wspomnienie swojego przyjaciela, a mojego męża i naszego taty. Ponadto dziękujemy za przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej ks. proboszczowi Romanowi Piask i kapelanowi strażackiemu ks. Markowi Wysockiemu. Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego męża i naszego ojca, składamy wyrazy podziękowania dla zakładu pogrzebowego „EXTOR" oraz druhów z jednostki OSP Pluskowęsy. Dziękujemy radnym, staroście, wicestaroście, przewodniczącej rady powiatu, sołtysom oraz wszystkim przybyłym delegacjom za uczestnictwo w Jego ostatniej drodze. Słowa wdzięczności należą się także P. Markowi Piątkowskiemu oraz P. Erykowi Kołodziej za wspólną modlitwę. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę jednostek OSP z terenu miasta i gminy Kowalewo Pomorskie za oddanie hołdu, gdyż straż jest bliska sercom wszystkich członków naszej rodziny.

Na koniec dziękujemy rodzinie, przyjaciołom i wszystkim przybyłym. Wasza obecność tylko utwierdza nas w przekonaniu, że mój mąż i nasz tata, był wielkim człowiekiem.

Bernadeta, Przemysław, Ewelina, Mateusz, Patryk
Lewandowscy

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!