Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mikołaj u grzecznych dzieci w Piątkowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mikołaj u grzecznych dzieci w Piątkowie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.12.2017

mikolajugrzecznychdzieci_111217_00.jpgW miniony weekend (10.12) korzystając z opadów śniegu zawitał do Piątkowa Św. Mikołaj. Razem z dziećmi i sołtysem Maryleną Lewandowską Św. Mikołaja witał również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu sołtysa, rady sołeckiej i rodziców paczki były bogate i wywoływały uśmiech na twarzach dzieci. Tradycyjnie dzieci zapewniały, że były grzeczne, dobrze się uczyły i słuchały rodziców. Prezenty otrzymało 30 młodych mieszkańców Piątkowa.

Św. Mikołaj i Burmistrz Miasta oraz wszystkie rodziny z Piątkowa otrzymały od dzieci własnoręcznie wypieczone pierniczki. Burmistrz w odpowiedzi przekazał słodkie Mikołaje.

Coroczne obdarowywanie przez dzieci wszystkich mieszkańców to już tradycja. Raz są to bombki, raz karty świąteczne, a raz wypieki. W podziekowaniu dzieci otrzymują od zachwyconych Piątkowian słodycze, które później konsumują na cotygodniowych (piątkowych) warsztatach artystycznych.

 mikolajugrzecznychdzieci_111217_01.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_02.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_03.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_04.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_05.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_06.jpg
 mikolajugrzecznychdzieci_111217_07.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!