Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Wielka inwestycja w Wielkim Rychnowie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielka inwestycja w Wielkim Rychnowie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.11.2008
small_picture_02_07_11_08.jpg
Poprawa bezpieczeństwa i estetyki to główny cel prowadzonej wspólnie przez Starostwo Powiatowe i samorząd gm. Kowalewo Pom. inwestycji w Wielkim Rychnowie.Znajdujące się w centrum wsi skrzyżowanie dwóch dróg powiatowych było bardzo niebezpieczne. Korzystające z niego samochody ciężarowe, przyjeżdżające do lokalnych firm, z trudnością "wchodziły w zakręt". Jednocześnie jest to główna trasa dojścia do szkoły i kościoła.

Inwestorem na swoich drogach jest powiat, lecz chcąc przyspieszyć inwestycję gmina mocno się w nią włączyła. - mówi burmistrz Kowalewa Andrzej Grabowski- samorząd ze swojej strony wykupił grunt pod rondo oraz bezpośrednio partycypuje w remoncie. Po naszej stronie jest również ułożenie 150mb. chodnika.

Teraz na środku skrzyżowania powstanie bezkolizyjne rondo, a trasa na odcinku od stacji PKP do kościoła będzie miała chodnik. Wykonawca robót została firma SKANSKA S.A. Warszawa, Koszt inwestycji to 1.024.529,02zł.

picture_02-05_07_11_08.jpg
picture_02_01-07_11_08.jpg
 picture_02_02_07_11.jpg picture_02_02_07_11_08.jpg
 picture_02_04_07_11_08.jpg  

 

 

 

Karolina Kowalska.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!