Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinowo- świątecznymi życzeniami

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinowo- świątecznymi życzeniami Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.12.2017
zwizyta2_201217_00.jpgW przedświątecznym okresie nie zapominamy o naszych jubilatach. W dniu 20 grudnia Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski wraz z kierownikiem MGOPS Zytą Szymańską udał się ze świąteczno- urodzinową wizytą do 91-latki. Chociaż wieku kobiety nie wypada podkreślać to pani Pelagia Branicka zasługuje na to jak najbardziej. Uśmiechnięta i pełna wigoru przywitała gości wspólnie z dwoma synami, córką i zięciem.

Biegając pomiędzy kuchnią a pokojem i doglądając gotującej się czerniny znalazła chwilę czasu, aby powspominać minione dekady. Wspólnie z dziećmi powracała do ich czasów szkolnych, a nawet swojej bardzo wczesnej młodości. Poczęstowała gości domowymi piernikami i pochwaliła się co własnoręcznie przygotowała już na święta.

Wśród 86 dziewięćdziesięciolatków, których corocznie odwiedzam pani Pelagia jest wzorem szczęśliwego seniora. Otoczona przez najbliższych jest bardzo pozytywnie nastwiona do wszystkich. O chorobach nie chce mówić, bo są ciekawsze tematy. Jestem pewien, że stan zdrowia i wyglądu pozazdrościłby jej niejeden 70-latek  - informuje burmistrz Andrzej Grabowski. - Pani Pelagia urodziła 6 dzieci, posiada 10 wnuków, 4 prawnuków i 6 praprawnuków.

 zwizyta2_201217_01.jpg
 zwizyta2_201217_02.jpg
 zwizyta2_201217_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!