Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szukamy świadków bezczelnej kradzieży

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szukamy świadków bezczelnej kradzieży Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.01.2018

ukradzone_pyty_azurowe_00100118.jpgW miniony weekend złodziej bezczelnie ukradł ułożone materiały budowlane. Korzystając z pierwszego, solidnego mrozu i zejścia wykonawcy z placu budowy skradziono płyty ażurowe ułożone na skarpie przy drodze w Chełmoniu. Droga gminna jest modernizowana i zgodnie z projektem skarpę przed osunięciem zabezpieczają betonowe płyty. Kradzieży dokonano na odcinku 4mb.

Liczymy bardzo na naszych mieszkańców i prosimy o przekazanie do tut. Urzędu lub na posterunek policji informacji, które pomogą ująć sprawcę. Mieszkańcy nasi pokazali już swoje obywatelskie podejście i pomogli nam ująć złodziei kostki polbrukowej w Zapluskowęsach. Zapewniliśmy im pełna anonimowość. Mam nadzieje, że kolejni sprawcy nie pozostaną bezkarni- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

O sprawie kradzieży kostek w Zapluskowęsach pisaliśmy tutaj:
http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9152&Itemid=16

ukradzone_pyty_azurowe_01100118.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!