Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zabawa karnawałowa na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zabawa karnawałowa na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
08.02.2018
zabawa_osbrodnickie_080218_000.jpg
Mieszkańcy Osiedla Brodnickiego wiedzą, że Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu jest bal karnawałowy.

03.02.2018 r. w świetlicy osiedlowej było barwnie i kolorowo, i w takim nastroju  przywitał wszystkich gości Przewodniczący Osiedla Brodnickiego Henryk Sławiński.

Idealny zimowy, teatralny prezent! zrobiła nam Pani Iwona Tocka, koordynatorka świątecznego przedstawienia. Dzięki niej i naszym osiedlowym aktorom mogliśmy uśmiechnąć się do siebie i życzliwiej spojrzeć na ludzi. Uwierzcie na słowo, spektakl można obejrzeć przed świętami, po świętach, będzie dawał radość dokładnie tak samo.

W przedstawieniu udział wzięli: w roli Maryi - Katarzyna Sierakowska, w roli Józefa Tomasz Sierakowski, Trzej Królowie: Grażyna Jurkiewicz, Maryla Kołodziej, Lucyna Chmielewska, w roli aniołów: Hanna Sierakowska, Zuzanna Sierakowska, Amelia Depczyńska, Maja Jurkiewicz, Marta Tocka, w roli pasterzy: Iwona Tocka, Kacper Depczyński, Paulina Piskorska, Weronika Piskorska.

Aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami i  kwiatami.

Dalej, już tylko zabawa, i jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Zdecydowanie dominowały biedronki, pszczółki, Indianeczki, Cyganeczki ale nie zabrakło również króla, myszki, piłkarza, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

W trakcie zabawy swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Kowalewa Pomorskiego - Pan Andrzej Grabowski. Przywitał wszystkich serdecznie oraz obdarował dzieci słodkim upominkiem.

Były tańce i węże w rytm dziecięcych przebojów, konkursy, a niespodzianek nie było końca... Nasz Radny Pan Wojciech Małkiewicz przypomniał nam o Tłustym Czwartku i zakupił dla wszystkich świeżutkie pączki, objadanie się było nie tylko dozwolone, ale nawet wskazane.

Milusińskich odwiedził gość specjalny, czyli...Święty Mikołaj, który każdemu dziecku wręczył paczkę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i na długo pozostanie w pamięci dzieci.  

Teraz czas na podziękowania, a lista bardzo długa...

Dziękujemy serdecznie Panu Andrzejowi Grabowskiemu Burmistrzowi Miasta Kowalewa Pomorskiego za udział oraz słodycze dla dzieci,  Panu Zbigniewowi Krasickiemu Prezesowi Banku Spółdzielczego oraz Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kowalewie Pomorskim za słodycze, owoce i napoje, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim Panu Benedyktowi Mrozińskiemu za udostępnienie nagłośnienia, wystroju oraz pomoc dydaktyczną, Pani Barbarze Niewidział Dyrektorowi M-GOK-u za wypożyczenie stroju Mikołaja, Panu Radnemu Rady Miejskiej Wojciechowi Małkiewiczowi za piękne nagrody dla dzieci i pączki,  Panu Eugeniuszowi Grzelak za świetne odegranie roli Świętego Mikołaja, jego „świątecznemu pomocnikowi" Panu Jurkowi Wiącek, Pani Małgorzacie Sławińskiej  za przygotowanie paczek, Przewodniczącemu Osiedla Panu Henrykowi Sławińskiemu i Członkom Zarządu za sprawną organizację i zaangażowanie, szczególne podziękowania dla Członka Zarządu Pani Bernadety Wiącek za wystrój sali, pomoc w organizacji i zaangażowanie, DJ Łukaszowi Wiącek za oprawę muzyczną i dobrą zabawę, Pani Iwonie Tockiej i jej aktorom za trud i pracę jaką włożyli w organizację przedstawienia, rodzicom, babciom i opiekunom za piękne stroje karnawałowe jakie przygotowali dla swoich pociech, za ciasta, słodkości, pomoc - zawsze można na Was liczyć.

Wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę.

Dziękujemy !        

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

zabawa_osbrodnickie_080218_02.jpg

 zabawa_osbrodnickie_080218_01.jpgzabawa_osbrodnickie_080218_03.jpg
 zabawa_osbrodnickie_080218_04.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_05.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_06.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_07.jpg
 zabawa_osbrodnickie_080218_08.jpg
 zabawa_osbrodnickie_080218_09.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_10.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_11.jpg
 
zabawa_osbrodnickie_080218_12.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_13.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_14.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_15.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_16.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_17.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_18.jpg
 zabawa_osbrodnickie_080218_20.jpg
zabawa_osbrodnickie_080218_19.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!