Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przeniesienie biblioteki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przeniesienie biblioteki Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział   
16.03.2018

przen_biblioteki_150218.jpgW związku z reformą w szkolnictwie i z uwagi na ograniczone warunki lokalowe informuję, że Biblioteka Miejska zostanie przeniesiona z Publicznego Gimnazjum do budynku  Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim. Przeniesienie księgozbioru nastąpi w dniach 04-27. 04.2018 roku.

Uprzejmie proszę o wyrozumiałość i zabezpieczenie sobie woluminów czytelniczych, gdyż w podanym terminie przeniesienia księgozbioru nie będzie możliwości wypożyczenia zarówno z Biblioteki Miejskiej jak również z filii bibliotecznych w Wielkiej Łące i Pluskowęsach.

Dla czytelników czynna będzie tylko filia biblioteczna w Wielkim Rychnowie w dniach: 9, 16, 23. 04.2018r. w godz. 8.00 - 12.00.

W celu przygotowania pomieszczeń dla Biblioteki Miejskiej  M-GOK  w Kowalewie Pomorskim  w dniach 19-20.03.2018 r. będzie nieczynny dla interesantów.

Do Biblioteki Miejskiej w pomieszczeniach Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim zapraszamy od 30 kwietnia 2018 roku.

 

(Opublikowano:15.02.2018)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!