Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow APEL O POMOC!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

APEL O POMOC! Drukuj
Wpisał: Katarzyna Frasunkiewicz   
06.03.2018

apel_00_27218.jpgW dniu 23 lutego 2018r. w godzinach południowych w miejscowości Bielsk spalił się budynek gospodarczy (dawny kurnik). W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, ale spaleniu uległo zboże znajdujące się w budynku. Według wstępnych szacunków straty właścicieli wyniosły ok. 800 tys. złotych (informacja od PSP Golub-Dobrzyń).

O tej tragedii pisaliśmy już wcześniej na stronie Urzędu Miejskiego (http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9353&Itemid=16).

Informację o pożarze można również znaleźć na stronie PSP w Golubiu-Dobrzyniu (http://www.golub-dobrzyn.kujawy.psp.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=468:pozar-kurnika-w-m-bielsk&catid=94:aktualnosci&Itemid=101).

Znając ofiarność rolników proszę o wsparcie i przekazanie nadwyżek zbóż z ubiegłego roku w celu bieżącego wsparcia poszkodowanego hodowcy.

Zboża można przekazywać bezpośrednio do Pani Agaty Głowackiej z domu Rutkowskiej, zam. Bielsk, 87-410 Kowalewo Pomorskie.

Burmistrz Miasta
Kowalewo Pomorskie
Andrzej Grabowski
apel_27218.jpg
 
 (zamieszczono: 2018-02-27)
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!