Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Program "Umiem Pływać"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Program "Umiem Pływać" Drukuj
Wpisał: Marzena Rachubińska   
02.03.2018

logoumiem_plywac_00020318.jpgOd dnia 2 marca br. na Centrum Rekreacji i Sportu -Pływalnia rusza kolejna edycja realizowanego przez Kujawsko -Pomorski Związek Pływacki programu " Umiem Pływać". Jest on skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych. W tegorocznej wiosennej edycji weźmie udział 8 grup z naszej gminy oraz 8 grup spoza Gminy Kowalewo Pomorskie.

Zajęcia będą odbywały się dla każdej z grup jeden raz w tygodniu przez okres 10-ciu tygodni. W związku z powyższym w czwartki i piątki w godz 15.00:16.30 dostępność dla pozostałych użytkowników pływalni będzie ograniczona.

Pływalnia w Kowalewie Pomorskim powstała w ramach projektu dofinansowanego ze środków unijnych w ramach infrastruktury przyszkolnej. Podstawowym założeniem projektu są godziny dostępności dla młodzieży w ramach zajęć dydaktycznych. Dlatego też od poniedziałku do piątku do godz. 15-tej z pływalni korzystają wyłącznie dzieci i młodzież szkolna . W godz.15.00:19.00 w przypadku braku zajęć dydaktycznych dla dzieci i młodzieży mogą z niej korzystać przy zachowaniu 50% dostępności wszystkie pozostałe chętne do kąpieli osoby -tj 32 osoby. Natomiast w godz. 19.00:21.00 pływalnia jest ogólnie dostępna.

Należy jednak pamiętać, że na " Naszej" pływalni tak jak na wszystkich innych obiektach tego typu obowiązują limity ilości jednocześnie korzystających osób . W związku z czym zdarzają się ( szczególnie w godzinach wieczornych ) kilku minutowe okresy oczekiwania klientów na wejście . Jednocześnie przypominam, że od stycznia 2018 roku pływalnia jest czynna w soboty, niedziele, święta oraz w dni wolne od nauki szkolnej w godz.11.00-21.00.Warto także wspomnieć, że Centrum Rekreacji i Sportu - Pływalnię od poczatku jej funkcjonowania odwiedziło ponad 210 tyś osób.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!