Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zmiana na stanowisku prezesa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zmiana na stanowisku prezesa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.03.2018
zmiana_na_st_prezesa_020318_00.jpgPo 31 latach piastowani funkcji prezesa Zakładu Usług Wodnych w Ostrowitem pan Tadeusz Czarnecki odszedł na zasłużoną emeryturę. W dniu 2 marca br. pożegnał się z włodarzami samorządów, gdzie spółka ZUW Ostrowite świadczy usługi dostarczenia odpowiedniej jakości wody i odbioru ścieków komunalnych.

Na spotkaniu przedstawiono również nowego prezesa. Ustępującego prezesa Czarneckiego pożegnali: Burmistrz Kowalewa Pomorskiego Andrzej Grabowski, wójt Dębowej Łąki Stanisław Szarowski, wójt Bobrowa Paweł Klonowski i wójt Golubia Dobrzynia Marek Ryłowicz.

Wręczając ustępującemu prezesowi najwyższe gminne odznaczenie czyli Akt Nadania Herbu Burmistrz Kowalewa Pomorskiego Andrzej Grabowski podziękował za ponad 30 lat dbania o jakość wody w naszej gminie, o troskę o urządzenia wodno- kanalizacyjne i współpracę na rzecz gminy. Zwrócił się do nowego prezesa Marcina Szynkiewicza i wiceprezesów: Mariana Wrzesińskiego i Tomasza Zwolińskiego o równie ścisłą i dobrą współpracę, szczególnie przy wdrażaniu trudnych zapisów ustawy Prawo Wodne.

Spółka ZUW Ostrowite powstała po przekształceniu zakładu państwowego w 1994r. Oprócz dostawy wody i utylizacji ścieków kompleksowo obsługuje urządzenia wodno- kanalizacyjne.  Spółka administruje oczyszczalnią w Kowalewie Pom., w Wielkiej Łące i w Piątkowie oraz ujęciami wodnymi w: Piątkowie, Marianach i w Wielkiej Łące.

zmiana_na_st_prezesa_020318_01.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_02.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_03.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_04.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_05.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_06.jpg
 zmiana_na_st_prezesa_020318_07.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!