Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Informacja

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Informacja Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział  Dyrektor M-GOK   
09.03.2018

small_parking_auto_mgok_2018.pngSzanowni Państwo

Informuję, że ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne uległ znacznemu pogorszeniu stan placu za budynkiem M-GOK. Pomimo doraźnych napraw w czasie opadów deszczu powstają zastoiska wodne, które powodują utrudnienia podczas parkowania i poruszania się na tym obszarze.

Nadmieniam, iż miejsce to nie jest przeznaczone jako parking, jednak gościnnie użyczamy plac przy dużym natężeniu i w celu zabezpieczenia miejsc parkingowych. W związku z tym, informuję, że nieutwardzony teren parkingu w czasie silnych opadów atmosferycznych zostanie wyłączony z użytkowania.  Proszę o zrozumienie i nie parkowanie w tym czasie pojazdów na trawniku.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!