Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ostatnie treningi przed rundą wiosenną

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ostatnie treningi przed rundą wiosenną Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
12.03.2018
ostatnietreningi120318_00.jpgJuż 17 marca rusza runda wiosenna V ligi piłki nożnej. Ostatni sparing, który jest dobrym treningiem i sprawdzeniem umiejętności drużyna LKS Promień rozegrała na własnym boisku w dniu 10 marca. Pokonaliśmy 3:1 Sokół Radomin.

Chociaż było to przyjacielskie spotkanie, to kowalewscy piłkarze dali z siebie wszystko, aby w pięknym stylu pokonać przeciwnika, który znajduje się w IV lidze. Gole strzelili: Maciej Łuszczyński, Błażej Magdziński i Dariusz Ciepliński.

Umiejętności naszych piłkarzy oceniał prezes klubu Stanisław Krauzewicz wraz z członkami zarządu, Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, a nawet trenerzy z sąsiednich klubów. Każdy chce poznać słabe strony przeciwnika jeszcze przed wejściem na murawę.

Pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegramy na własnym boisku 17 marca. Będą to derby. O godz. 13.00 gościć będziemy Drwęcę Golub Dobrzyń.

Przypomnijmy, że rundę jesienna zakończyliśmy na 3 miejscu z 27 punktami. Do drugiej pozycji zabrakło nam 1 punktu. Wówczas to pokonaliśmy Drwęcę 2:1. Jaki będzie wynik teraz zależeć będzie również od kibiców. ZAPRASZAMY NA STADION.

 ostatnietreningi120318_02.jpg
ostatnietreningi120318_01.jpg
 ostatnietreningi120318_03.jpg
 ostatnietreningi120318_04.jpg
 ostatnietreningi120318_05.jpg
 ostatnietreningi120318_06.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!