Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Kobiet w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Kobiet w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Agnieszka Kotecka   
13.03.2018
dzikobietwswietlicy_130318_00.jpgW dniu 5 marca „małe kobietki" ze świetlicy obchodziły swoje święto. Tradycyjnie już, gdy obchodzone jest święto kobiet, pojawiają się w świetlicy same dziewczynki.

Tym razem w ramach dalszej integracji seniorów  z młodzieżą, na zaproszenie odpowiedziały panie z Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim.

Wszystkie panie zasiadły do wspólnego poczęstunku i pysznego ciasta. Atmosfera zabawy unosiła się w powietrzu podczas teleturnieju „Jaka to melodia" - odgadnięcie tytułu po kilku nutkach okazało się sprawą bardzo łatwą.

Największą atrakcją przygotowaną na ten dzień, były zajęcia Zumby, podczas których nogi same rwały się do tańca. Panie seniorki zapomniały o bólach kolan czy kręgosłupa i razem z dziewczynkami wesoło podskakiwały w rytm muzyki. W tym miejscu, dziękujemy pani Katarzynie Sumińskiej za przeprowadzone zajęcia i miłą atmosferę.

Podziękowania składamy Panu Burmistrzowi Andrzejowi Grabowskiemu oraz Pani Dyrektor Domu Kultury Barbarze Niewidział za nieodpłatne udostępnienie sali.

dzikobietwswietlicy_130318_01.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_02.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_03.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_04.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_05.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_06.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_07.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_08.jpg
 dzikobietwswietlicy_130318_09.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!