Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Do kibiców i sympatyków LKS "Promień"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Do kibiców i sympatyków LKS "Promień" Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
29.03.2018
lks_promien_000_2017.jpgSerdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zadeklarowali udział w Walnym Zgromadzeniu planowanym w kwietniu br. Jednak wciąż czekamy na kolejne osoby, które chcą wspierać działania Ludowego Klubu Sportowego „PROMIEŃ" .

Przypominamy, że uregulowanie składki członkowskiej za pierwsze półrocze 2018 r. w kwocie 30,00 zł upoważnia do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Klubu, podczas którego będzie możliwość dokonania oceny ustępującego Zarządu, uczestniczyć w procesie wyboru władz i decydować o kierunkach rozwoju Klubu na kolejne lata.

Aby umożliwić Państwu udział w tym ważnym dla Klubu wydarzeniu przedłużono termin uregulowania składki członkowskiej

do dnia 30 marca 2018 r .

Składki członkowskie można regulować u p. Genowefy Folchmann - Głównego Księgowego LKS, w każdy poniedziałek w godz. 19.00-20.00 w biurze Ludowego Klubu Sportowego „Promień" ul. Chopina 26 w Kowalewie Pomorskim lub w innym terminie, po uzgodnieniu telefonicznym. Nr telefonu do Gł. Księgowego 605 386 993.

Wyrażamy nadzieję, że zechcecie Państwo wesprzeć nas w działaniach i włączycie się do pracy na rzecz naszego klubu sportowego.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na mecz rundy wiosennej rozrywek 2017/2018 klasy okręgowej. W sobotę 31 marca o godzinie 13.00 na boisku Centrum Rekreacji i Sportu drużyna Promienia rozegra mecz z drużyną Gryf Sicienko.

Serdecznie zapraszamy do gorącego i kulturalnego kibicowania.

Burmistrz Miasta
Andrzej Grabowski

Viceprezes  LKS „PROMIEŃ"
Stanisław Krauzewicz


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!