Logo Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Pływacy z UKS ,,Orlik” odnieśli sukces w Wąbrzeźnie

W sobotę 2.12.2023 roku 13 dzieci z sekcji pływackiej UKS ,,Orlik” , uczniów klasy 2c pływackiej wzięło udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Wąbrzeźnie. Zawodnicy mieli do przepłynięcia wybranym stylem 25 m. Na podium stanęli Janek Lewandowski - 1 miejsce i Szymon Brzozowski - 3 miejsce. Reszta zawodników przepłynęła na miarę swoich umiejętności, ale nie zajęli miejsca na podium. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Wszystkim małym pływakom, którzy wzięli udział  w zawodach, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach w Kowalewie Pomorskim 9 grudnia 2023 roku. 

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie  na realizację zadania publicznego na działalność szkoleniową i sportową UKS ,,Orlik”.

Jolanta Zarembska
Paulina Szymańska-Banicka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności