Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

,,Sokoły” pojechały szukać wiosny, a wróciły z medalami

Nasi zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego  ,,Orlik”- TG ,,Sokół”   wzięli udział w Wiosennych Zawodach Fit Kid w Brodnicy. Organizatorem wydarzenia  było Towarzystwo Gimnastyczne  ,,Sokół" Brodnica.  W mistrzostwach  wystartowało 24 naszych zawodników, którzy brali udział w dwóch kategoriach Improwizacji i No Stress. Głównym motywem zawodów było szukanie wiosny, dlatego wszyscy zawodnicy zatańczyli taniec z kwiatami, który miał zachęcić  tę wspaniałą porę roku do przybycia. Zawody odbyły się w wiosennym nastroju i zostały zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Organizatorzy zadbali  aby uśmiech zagościł na twarzach uczestników i połączyli  dobrą zabawę z rywalizacją sportową.

W kategorii No Stress nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

 • Patrycja Sawicka I miejsce
 • Amelia Bocianowska I miejsce,
 • Patrycja Skorska I miejsce,
 • Patryk Watras I miejsce,
 • Miłosz Watras I miejsce,
 • Zuzanna Taborek II miejsce,
 • Maja Furmańska II miejsce,
 • Ksawery Brzuska II miejsce
 • Lena Mazurkiewicz II miejsce,
 • Maria Rzeźniczek II miejsce
 • Marcelina Kaczmarek Iii miejsce,
 • Agata Taborek II miejsce,
 • Julia Czołgowska III miejsce,
 • Martyna Kiżewska III miejsce.

W kategorii Improwizacji uplasowali się następująco:

 • Julia Jarzyńska I miejsce,
 • Zuzanna Rudzka I miejsce,
 • Natalia Wudzińksa I miejsce,
 • Julia Zegarska II miejsce,
 • Zuzanna Chmielewicz II miejsce,
 • Julita Okurowska II miejsce,
 • Zofia Gumowska II miejsce,
 • Marta Huzior III miejsce,
 • Oliwia Dzwonkowska III miejsce.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie  na realizację zadania publicznego na działalność szkoleniową i sportową UKS ,,Orlik”.

Zawodników do zawodów przygotowały trenerki Jolanta Zarembska i Paulina Szymańska- Banicka. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Zarembska i Paulina Szymańska -Banicka

Galeria zdjęć

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.